סיפורי הצלחה

אור לוי- 16 ק"ג

החיים לפני הירידה במשקל היו חיים בהם התמודדתי עם כבדות המשקל העצום שהייתי בו ומעצם כך רמת החיות החיוניות שלי היו מוחלשות וכאשר נקלטתי בסדנת עושות שינוי של רונה ואונור הצבתי לעצמי מטרה שהיא הרבה מעבר למספרים לחיות את עצמי באנרגטיות אמיתית! להצליח לעשות דברים כמו לרוץ אחרי הבת שלי ולנוע בקלילות. להצליח לנשום טוב ולא להתנשף כל הזמן כמו בת מיליון שנה חחח הקצב של הירידה משתנה מפעם לפעם והקושי באיזשהו שלב התפוגג והתחלתי להרגיש שהתפריטים שרונה בונה לבנות הסדנה הן המדויקים ביותר לגוף שלי! הצלחתי להשתחרר מהתמכרות ללחם ומאכלים מתוקים ומלאים בשמן. התחלתי להתאמן עם ההנחיה של אונור ולעשות גם את האימונים שהיא מעלה בקבוצת הסדנה עושות שינוי! מאז קרו כל כך הרבה דברים! התחלתי לגלות מה אני יכולה והבנתי שלהיות במרכז של עצמי זה הדבר הכי חשוב ובלי זה קל מאוד להיסחף אל תוך אזורי הנוחות של ההרגלים שלא מתגמלים כראוי את אנרגיית החיים שבי. וגם אם קרה ונדדתי לנפילה קלה אני מהר אוספת את עצמי וממשיכה קדימה כי זה העיקר מבחינתי להמשיך לנוע קדימה. למדתי כל כך הרבה ועדין לומדת מאונור ורונה האהובות מה זה להיות בפעולה ולנוע עם אמונה מוחלטת יהיה אשר יהיה! תודה שזכיתי ליצור את מה שמגיע לי באמת❤ ושהחיים תומכים ומתגייסים איתי למטרה הנעלה שלי!

לימור אבישר- 16 ק"ג

בת 40, אמא ל3 ילדים מקסימים . עוסקת בניהול פרויקטים ובקרתם בתחום מערכות מידע. התמזל מזלי להצטרף לקבוצת אמא חוזרת לג'ינס ולקבל שם השראה. לא הרבה זמן לאחר מכן, אונור ורונה המדהימות, שכל אחת מהן נתנה לי השראה בתחומה... פרסמו, שתיפתח לראשונה סדנה בשם "עושות שינוי" והחלטתי לנסות את מזלי והתמכרתי!!!
נרשמתי גם לסדנאות הבאות. לאחר שחוויתי תקיעות ותסכול מהמשקל, לא תארתי לעצמי, שאצליח להשיל 31 קילו שנוספו למשקלי לאחר הלידה השלישית . מתוכם, 16 ק"ג עקשניים במיוחד ירדו הודות לסדנאות. הקבוצה התומכת, הלייבים עם המסרים המחזקים , התפריטים שעשו לי סדר מה כמה ומתי כדאי, המתכונים - מי חשב שאפשר לאכול כל כך טעים ולרדת במשקל, בשילוב האימונים העצימים והמעולים שמקבלים בסדנה . .כל זה, עשה את ההבדל מכל תפריט ודיאטה אחרת שניסיתי. אני מודה במיוחד על אורח חיים בריא יותר, תזונה בריאה ושגרת ספורט. אני מאושרת שיכולה לרוץ אחרי הילדים בקלילות ועל שחזרתי לג'ינס ולביקיני ובעיקר להרגיש יותר טוב עם עצמי. תודה על סדנה משנת חיים ❤.

מור פלד כהן- 10 ק"ג

מור פלד כהן 10 ק"ג בת 34 אמא לארבע בנות מהממות ועם משקל עודף מהריונות צמודים שסירב להשתחרר. הצטרפתי לאמא חוזרת לג'ינס ומהר מאוד קלטתי כמה סיפורי הצלחה יש לסדנאות של "עושות שינוי". כשראיתי שמצליח לכ"כ הרבה אחרות החלטתי לנסות את מזלי, הייתי סקפטית אך רציתי לתת לזה הזדמנות אמיתית. וואלה... היום אני מכורה! היעד הראשוני שלי היה לרדת 5-6 קילוגרמים ואמרתי שזה יהיה לי סבבה... בחצי שנה של סדנאות השלתי ממשקלי כ-10 קילוגרמים ואין מאושרת ממני. ההרגשה הטובה הזו ואיך שהבגדים נראים אחרת, אני חזקה יותר, ספורטיבית וחיונית. והמחמאות.... או המחמאות והפרגון שלא פוסק מהסביבה על השינוי המדהים, כיף אמיתי! ממליצה לכל מי שחפצה בשינוי לעשות את הצעד הזה ולהיכנס לעושות שינוי, תודו לי אח"כ 

וורה ירוסלבסקי- 10 ק"ג

את התהליך שלי התחלתי 5 חודשים אחרי לידה, בזמן ההנקה. החלטתי לנסות, אין לי מה להפסיד. לקח לי זמן אבל כשנכנסתי לתוך התהליך, למדתי לדאוג לעצמי,להכין אוכל טעים וקל להכנה,לעשות הליכות ביחד עם התינוקת שהייתה בתוך העגלה והכי חשוב קיבלתי המון תמיכה מאונור ורונה ובנות המקסימות שהפכו לחברות טובות,אהבת חינם שלא פוגשים בכל מקום. למדתי לשתף גם כשטוב וגם כשפחות. תודה לצוות מהמם של עושות שינוי❤

איילת הילמן ניצן- 10 ק"ג

מי מאיתנו לא התחייבה בפני עצמה שממחר מתחילה לשמור... ולמחרת באמת התחילה... אבל אחרי יומיים צצה לה איזו אכילה רגשית שדפקה הכל ושוב מהתחלה. נרשמתי לפני 3 חודשים באופן הכי ספונטני... כי מה כבר יכולה להפסיד... 160 שח ביג דיל. אז בין 2 התמונות מפרידים 10 קג. 10 קג שירדו ב-3 סדנאות. 3 חודשים אני בתהליך המדהים הזה... שהוא כל כך טבעי וקל שהכל פשוט קרה ועדיין קורה באופן טבעי. התפריטים והספורט הפכו לשגרה. המשקל פשוט ירד... מעבר ליעד שהצבתי... אחרי 3 לידות וחזרתי למשקל של התיכון. חזרתי לאהוב את עצמי. חזרתי לאהוב. כמה כוח יש בקבוצה. מאושרת שנכנסתן לחיי.

חלי כהן- 17 ק"ג

לפני כחצי שנה הזדמנתי במקרה לסדנת ההרזיה עושות שינוי. נרשמתי מלאת ספקות ומרוקנת ציפיות כי כבר נואשתי מכל הדיאטות שעשיתי בחיי, ועשיתי המון. כל ירידה גררה אחרי עליה מוכפלת. הגעתי למשקל שיא, הרגשתי רע, הייתי כבדה ועייפה, ובעיקר עצובה. שונאת את עצמי, את גופי. כחובבת שופינג מושבעת, התסכול גבר עוד יותר. כלום לא נראה עליי טוב, שום דבר. אז נרשמתי, כי במחיר כזה מגוחך, מה כבר יכול להיות?? מהרגע שהתוודעתי לסדנא, הכרתי עולם שלם שלא ידעתי על קיומו. הכרתי מצרכים בסופר שלא ידעתי על קיומם, התמכרתי לכושר ששנאתי כל חיי. החלטתי להתמסר כי שוב-מה אכפת לי? אין לי ציפיות.... באורח פלא... הקילוגרמים החלו לנשור ממני בקצב מטורף. הגעתי למשקל החלומות תוך פחות משלושה חודשים ואז העזתי לחלום על יעד חדש וגם אותו כבשתי. בקלות, ללא סבל, בהנאה גדולה. האווירה בסדנא כ"כ מיוחדת וסוחפת ומאד קשה לא להתמסר ולא להצליח. רונה ואונור הן ללא ספק אחד הניסים הגדולים של חיי. בזכות התמיכה הבלתי פוסקת שלהן ואהבתן הגדולה למקצועות שלהן חיי השתנו מהקצה לקצת. אני ממליצה לכל אחת שתאהב את עצמה ותתן לעצמה את המתנה המופלאה שנקראת עושות שינוי❤

חלי גולדנברג- 20 ק"ג

זו אני ,לפני ואחרי.... החברות באמא חוזרת לגינס מילאה אותי ברצון לשנות ואז ראיתי הודעה על סדנת עושות שינוי. נירשמתי כי רציתי לנסות,מקסימום לא יצליח לי. אז בנות,אם אתן רוצות לעשות שינוי באמת, רוצות ללמוד מה לאכול איך לאכול ומתי, רוצות מתכונים קלים להכנה, צריכות ליווי, צריכות שירימו אתכן איתנו לכן אנרגיה מוטיבציה, זה המקום. אם אתן עסוקות כמוני ואין לכן זמן ללכת למפגשים אם אתן רוצות להתאמן בנוחות של הבית,זה המקום. פה למדתי כל כך הרבה,שיניתי את כל מה שחשבתי על אוכל. היום אני נהנית לאכול טעים אוכלת מתוק בכיף ומרזה. עד כה הורדתי 20 ק''ג,כן 20 והיה לי כיף וקל.אז יאללה בואו והצטרפו להצלחה שלי.

מירי אברהם- 15 ק"ג

במהלך השנים עם הריונות-לידות התרחבתי והתכווצתי שוב ושוב. לאחר הלידה הרביעית בניתוח קיסרי נותרתי עם עודף משקל שלא ירד ועייפות מטורפת. לא משנה כל מה שניסיתי. הגעתי סקפטית לסדנה כמוצא אחרון ואז הכול השתנה. עם תפריטים מגוונים, אימונים מעולים וליווי חם 24/7 לאורך כל התהליך, התחלתי לאכול נכון בריא (וטעים), להיות שבעה, להרגיש טוב, ליהנות וכן גם לרזות *ירדתי 15 קילו במשקל ו-20 ס"מ בהיקפים* ב-5 חודשים ובא לי לצעוק את זה לעולם!! כי למה שרק אני איהנה? 😉 אם אני יכולה כל אחת יכולה. בתוך מירוץ החיים הזה אנחנו נוטות לשכוח את עצמינו. אל תוותרי על עצמך. תשימי את עצמך במרכז כי את מרכז הבית. והבית הזה צריך אישה חזקה, אמא בריאה ומאושרת!

רותם ברמי- 12 ק"ג

החלטתי שאני רוצה שינוי,שינוי, ושינוי.... וידעתי שלא בא לי לעשות דיאטה נמאס לי ממה מותר, וממה אסור, כמה אפשר, וכמה לא... דייייי נמאס לי, הייתי חברה באמא חוזרת לג׳ינס ושם כל שבוע למדתי מהלייבים של רונה מהי התזונה הבריאה, ואיך להסתכל על הדברים שונה ממה שעשיתי. ו מהלייבים של אונור למדתי שכל אחד יכול להתאמן, בכל מצב, משקל, גיל, אם כושר בלי כושר. ולאט לאט התחברתי יותר ויותר לקבוצה. את הסדנא הראשונה שלי התחלתי ביוני קל, זה לא היה אבל היה ברור, מובן, מרגיש נכון. ולא דיאטה. פתאום מצאתי את עצמי חושבת אחרת,מתיחסת לאוכל אחרת, הראש שלי שקט יותר. בנות יקרות אני משוכנעת שמי שתתמסר כמוני להובלה של אונור, ורונה תצליח לראות שאפשר להשיר מבט לכל בעיה, ולמצוא פתרון. רוגע, השקט הנפשי הוא חלק עצום בתהליך. אזזזז מה דעתכן על 12 קילו שאני נוהגת להשוות ל 44 חבילות חמאה שהתעופפו להן?

שלי צייזלר- 13.5 ק"ג

הצטרפתי לסדנה בספטמבר קצת סקפטית לגבי עצמי ולגבי היכולת שלי לעשות שינוי בתוך הראש. לשמחתי הרבה גיליתי קבוצה חמה, מפרגת ותומכת והרימה אותי בכל מעידה. הגעתי לסדנה עם צרבות תמידיות, כבדות וכאבי בטן שחוזרים על כמה ימים. ירדתי 13.5 קילו ואני מרגישה מעולה. המחמאות כמובן לא מפסיקות ואני ממשיכה את התהליך עד היעד הסופי.

אנה פוזין- 28 ק"ג

שמי אנה אני אמא לשלוש מתוקות בת 6 בת 5 ובת שנה וחצי הגעתי למשקל שיא שלי 94 ק''ג שנה אחרי לידה הצלחתי לרדת רק 10 ק''ג מה שהשאיר לי משקל עודף 14 ק''ג מה לא ניסיתי אך ללא הצלחה הגעתי לסדנא יוני קצת חוששת אבל נתתי לזה. צ'אנס אמרתי מה כבר יכול לקרות ננסה חודש מקסימום יצא מהסדנא התחלתי כאשר אני מניקה הנקה מלאה והיו חששות שזה יפגע לי בהנקה להפתעתי חודש אחרי כבר ירדתי 5 ק''ג !!!! וזה לא פגע בהנקה להפך !!! התפריט מותאם למניקות ולא רק גם לצמחוניות ולטבעוניות ... האימונים פשוט פצצה 😍 פגשתי שתי מלאכיות שממש הצילו אותי כי כבר הרמתי ידיים וויתרתי לעצמי אז הנה היום אני 28 ק''ג פחות זהו משקל שהיה לי לפני שלושת הלידות שלי מי היה מאמין ??? ויש לי כבר קוביות בבטן שזה בונוס הקבוצה נותנת לי תמיכה אין סופית מבנות מדהימות שמלוות אותי 24/7 אונור ורונה מדהימות בכל המובנים אני מאוד ממליצה!!!