פינת היום שאחרי – איך לרדת את הק"ג האחרונים ולשמור על ההישגים לאורך זמן? מאת: נעמה קונפורטי- ערד

הקילוגרמים האחרונים והעקשניים – קוים לדמותם ????
אז חלקנו נמצאות בתהליך ארוך והשלנו אי אילו ק"ג ולקראת הסוף נתקענו עם 2/3/5 ק"ג עקשניים ביותר ולא מצליחות לרדת, חלקנו סתם הגזמנו בשנה האחרונה ועלינו 3 ק"ג בלי לשים לב או שאנחנו אחרי לידה ונשארו לנו ק"ג בודדים שמסרבים לעזוב אותנו.
מה עושים? ואיך נפטרים מהם??
הרי אנחנו יודעות מה צריך לעשות, יודעות שכדי לרדת במשקל אנחנו צריכות להיות בגירעון קלורי.
הרבה פעמים אני קוראת כאן על בנות שכל היום שומרות פיקס ואז בערב נופלות על שוקולד או שטויות אחרות וחוזר חלילה וכך נוצר לו מעגל קסמים כזה ואנחנו לא מצליחות לרדת במשקל.
לפני שנכנסתי לתהליך אני הייתי בדיוק כזו, עד הערב הכל פיקס ובערב, אחרי שדאגתי לכל בני הבית כבר לא נשאר לי כח להכין לעצמי וחטפתי מכל הבא ליד, כי הייתי מורעבת ולא דאגתי לעצמי.
כל יום מחדש ניסיתי לשנות ולהצליח אבל זה לא החזיק מעמד, ואז נכנסתי לתהליך והבנתי שארוחת הבוקר שלי לא מספקת לגוף שלי את מה שהוא צריך ולכן בערב אני מורעבת.
ברגע ששיניתי את זה והתחלתי לאכול ארוחת בוקר עשירה בחלבון, בצהריים דאגתי לעצמי לחלבון מספק ובאופן כללי שיניתי את התזונה לבריאה יותר, הרעב והצורך לאכול מכל הבא ליד בערב נעלמו וכבונוס גם נעלמה העייפות והאנרגיות עלו בחזרה.
אז הטיפ הראשון שלי אליכן הוא – תהיו מתוכננות ותדאגו לעצמכן, רגע לפני שמכינות לילדים/לבן הזוג את הארוחה, הכינו לעצמכן, אם אפשר אפילו מנות לשניים – שלושה ימים קדימה, חשבו על עצמכן ועל טובת הגוף שלכן, כי כשאנחנו מיטיבות עם הגוף שלנו – הוא מיטיב איתנו.
הטיפ השני הוא – במקום לאכול בבוקר פריכית עם ממרח כלשהוא, אכלו ארוחת בוקר מפנקת ועשירה בחלבונים, בצורה כזו אנחנו גם נהנות מהאוכל וגם שבעות והצורך לנשנש פוחת פלאים.
טיפ שלישי והכי חשוב בעיניי – זכרו שאתן בתהליך, וכמו בכל תהליך נדרשים התמדה, נחישות והרבה אורך רוח על מנת להצליח, התמידו והתוצאות לא יאחרו להגיע.
ומה הטיפים שלכן לרדת את הקילוגרמים העקשניים האלו?
שתפו אותנו וביחד ננצח ???? .

WhatsApp chat